KOSMOS

KOSMOS

Na początek, chciałbym zaproponować Wam niesamowitą audycję “KOSMOS”, autorstwa samego Maceo Wyro. Zajarałem się strasznie od pierwszego dzwięku i dałem się ponieść do samego końca, bo mistrzowska selekcja pana prowadzącego po prostu miażdży…miażdży w niezwykle nastrojowy i ciepły, sposób.

Świetny obraz tego z czym mamy do czynienia odzwierciedla Maceo’wy opis audycji:

“KOSMOS to eklektyczna audycja cykliczna, podczas której przemierzamy bezkresną przestrzeń dźwiękową w poszukiwaniu tego, co świeże i wartościowe. Jednoznaczne określenie prezentowanych gatunków  mija sięz celem, bo w trakcie naszej podróży muzyczne galaktyki przenikają się nawzajem, a możliwości planowania tras lotu są nieograniczone.
Poruszamy się w różnych strefach czasowych, w rezultacie czego kalendarz przestaje mieć znaczenie. W Kosmosie nie ma takich pojęć jak “góra” i “dół”. Zamykamy tylko oczy, otwieramy uszy i dajemy się ponieść. Niezależnie od tego, czy po drodze usłyszymy elementy jazzu, funka, soulu, hip hopu, czy nowoczesnej elektroniki, wszystko i tak stanowi jedno i układa się w logiczną całość.”

Chciałem bardzo by poniżej wklejona była pierwsza audycja “KOSMOS”, ale jest druga… też w porzo !

KosmoS2 by KosmoS

ps.

Moi Drodzy, nie postowałem od dawna, co jest “zaniżką” z mojej strony… postaram się nadrobić to czym prędzej, częstując absolutnie dobrą nutą,  aj promys ;]

piona

Tags: , , ,

3 Responses to “KOSMOS”

 1. KOSMOS update! | KILL YOUR POPSTAR! Says:
  December 14th, 2009 at 12:29 am

  [...] dalej niż miesiąc temu pisałem o “KOSMOSie” – świetnej radiowej audycji  za której realizacją stoi Maceo Wyro. Chciałbym zrobić [...]

 2. gosiek Says:
  January 13th, 2011 at 7:32 pm

  Uwielbiam tą audycję! Pan Maceo wymiata selekcją, pozdro!

 3. Simc Says:
  January 14th, 2011 at 10:19 am

  haha zgodzę się w 100% i pewnie reszta killyourpopstarowców też :) pozdrawiam!

Leave a Reply